Porsche Centrum Poznań
Zapytaj o ofertę

Urodzinowa oferta na modele z rocznika 2019
Świętuj z nami 11 lat!

Pokaż więcej

My mamy urodziny, ale prezent dostajesz Ty.

Uczcij razem z nami 11-lecie Porsche Poznań - teraz modele z rocznika 2019
będą Ci się podobać jeszcze bardziej.
Nie zwlekaj z wyborem, te urodzinowe znikają najszybciej.


Wybierz model


911

Porsche 911

718

Porsche 718

Panamera

Porsche Panamera

Macan

Porsche Macan

Cayenne

Porsche Cayenne

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

Rok produkcji

{{ offer.production_year }}

Rodzaj paliwa

{{ offer.fuel }}

Silnik

{{ offer.capacity }} cm3

Moc maksymalna

{{ offer.power }} KM

{{ formatPrice.to(offer.price) }} zł

Sprawdź szczegóły
Zapytaj o szczegóły oferty

Brak ofert o podanych kryteriach

Pokaż więcej
Zamknij

Zadzwoń 532 510 576 lub
zapytaj o ofertę.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń