W miarę upływu czasu tworzymy i gromadzimy wspomnienia. Wracamy w nich z radością do tego, co nas inspirowało, co dowiodło nam swej najwyższej wartości. Tak samo jest z Porsche. Każde Porsche jest projektowane jako produkt bezkompromisowej myśli technicznej i wykonane z zachowaniem najwyższej jakości, aby dostarczać czystej przyjemności z jazdy. Używane Porsche w programie Porsche Approved spełnia marzenie o tej przyjemności zgodnie z pierwotnym założeniem.

Zobowiązania związane z programem Porsche Approved oznaczają, że używane Porsche, które kupujesz, jest tak bliskie fabrycznego stanu, jak to tylko możliwe. Stosujemy wyłącznie oryginalne części Porsche i każdy samochód jest z maksymalną starannością przygotowywany przez naszych techników wyszkolonych przez ekspertów Porsche. Kupujesz więc stuprocentowe Porsche. Sprawdzamy dokładnie pochodzenie każdego samochodu, jego historię, zaś Porsche Approved i Porsche Assistance dają kompletne poczucie bezpieczeństwa i absolutną pewność jakości.

Nabycie używanego samochodu w programie Porsche Approved nie oznacza, że Twoje marzenia zostaną przekreślone. Przeciwnie. Jesteśmy tak pewni naszych najwyższych standardów, że dajemy im swoją nazwę: Porsche Approved.

Nasze zobowiązania w programie Porsche Approved:

  • Co najmniej 12 miesięcy ubezpieczenia kosztów naprawy Porsche Approved i Porsche Assistance
  • Samochód spełnia standardy przygotowawcze Porsche
  • Każdy pojazd jest sprawdzany według naszej listy 111 punktów kontrolnych
  • Wszystkie czynności wykonuje personel techniczny Porsche
  • W samochodzie montowane są wyłącznie oryginalne części Porsche

Porsche Approved – program certyfikowanych samochodów używanych.

Porsche Approved – program certyfikowanych samochodów używanych. - Quality

Jakość

Jesteśmy dumni z naszego personelu technicznego. Wiemy, że nikt nie zna samochodów Porsche tak jak nasi mechanicy. W ramach programu Porsche Approved każdy pojazd przechodzi proces drobiazgowego przygotowania do sprzedaży.

Porsche Approved – program certyfikowanych samochodów używanych. - Porsche Approved Warranty

Ubezpieczenie kosztów naprawy Porsche Approved

Zgodnie z tym, czego od nas oczekujesz, zakres programu Porsche Approved jest na tym samym poziomie, jak gwarancja, jaką dajemy na nasze nowe samochody.

Porsche Approved – program certyfikowanych samochodów używanych. - Assistance

Porsche Assistance

Cena pojazdów Porsche Approved obejmuje dwuletnie członkostwo w programie Porsche Assistance.