PORSCHE TEQUIPMENT

Akcesoria 2018

Z ponad 20-letnią wiedzą i doświadczeniem, oryginalne akcesoria Porsche Tequipment zawsze oznaczają jedno: jakość na poziomie Porsche.
Opracowane z myślą o całym pojeździe i dostosowane do Twojego Porsche. Wysokiej jakości produkty, które pozwalają łatwo dostosować Porsche do swoich wymagań.

Bezpieczeństwo - koła zimowe, łancuchy
Transport - maty, boxy dachowe
Ochrona - kosmetyki samochodowe, akcesoria

Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie na zimową porę.

Zobacz pełną ofertę

Szczegóły u Doradców

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń