Porsche Poznań
Porsche Warszawa

Śmiały wybór, bezpieczna perspektywa.
Teraz aż 3 lata gwarancji do każdego Porsche Macan z rocznika 2020.

Porsche Macan

Zapraszamy do Porsche Centrum Poznań, gdzie zapoznają się Państwo
z najnowszą, atrakcyjną ofertą. Połączyliśmy w niej pewność oraz jakość Porsche dla wszystkich zwolenników śmiałych, ale
i bezpiecznych rozwiązań.

Teraz do każdego Porsche Macan z rocznika 2020 otrzymają Państwo dodatkowy, trzeci rok gwarancji.

Wybierz swoje Porsche

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

rocznik:

{{ offer.production_year }}

moc:

{{ offer.power }} KM

cena:

{{ offer.price.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, " ") }} zł

Szczegóły oferty

Prezentowane informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego.
Porsche Inter Auto Polska zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt omyłek.

Więcej ofert

Zadzwoń 61 849 11 85 lub zostaw swoje dane, a my umówimy Cię z ekspertem, który przedstawi szczegóły oferty.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń