Porsche Poznań
Porsche Warszawa

Mamy odwagę marzyć, nie boimy się dawać.
Do Porsche Panamera rocznik 2020 dodajemy dodatkowy komplet kół.

Porsche nie znosi kompromisów, ale ceni komfort. Nie lubimy być pospieszani, ale zrobimy wszystko dla najwyższych osiągów. Podążamy własną drogą i wcale nie musi być to autostrada. W Porsche jesteśmy gotowi na nowe wyzwania przez cały rok.

Dlatego teraz, jeśli zdecydujesz się wybrać Porsche Panamera rocznik
2020, zaproponujemy Ci dodatkowy komplet kół.
To ekskluzywny dodatek w cenie 25 800 zł.

Wybierz swoje Porsche

{{ offer.model_name }}

Rok produkcji: {{ offer.production_year }}

Pojemność silnika: {{ offer.capacity }}

Rodzaj paliwa: {{ offer.fuel }}

Moc: {{ offer.power }} KM

Cena brutto: {{ priceFormat.to(offer.price) }} zł

Sprawdź szczegóły

Prezentowane informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego.
Porsche Inter Auto Polska zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt omyłek.

Więcej ofert

Zostaw swoje dane, a my umówimy Cię z ekspertem, który przedstawi szczegóły oferty.


Warning: Creating default object from empty value in /STRONY_WWW/piap-lms-2018/get.php on line 17

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń