Umów się na wizytę

Czyszczenie klimatyzacji wraz z myciem parownika

Czyszczenie klimatyzacji
wraz z myciem parownika

499 zł

Wybierz
Geometria kół

Geometria kół


499 zł

Wybierz
Przegląd sezonowy (24 pkt.)

Przegląd sezonowy (24 pkt.)


199 zł

Wybierz

Kontakt

Aby umówić się na wizytę w salonie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń
Porsche Poznań akcja serwisowa

Sportowe auta zawsze zachowują się fair.

Nie chcemy być tylko w porządku. Zawsze dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Być fair. Jak w sporcie. Wspierać Cię w osiąganiu najlepszych wyników, zapewniać profesjonalną obsługę, służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Wszystko po to, byś Ty mógł skupić się na jednym. Przyjemności z prowadzenia swojego Porsche.

Poznaj nasz w pełni zmobilizowany zespół. Jesteśmy gotowi.

Drodzy Klienci,

informujemy o następujących godzinach pracy w dniach:
14.08 - salon i serwis 8:00 - 16:00
15.08 - salon i serwis nieczynne

Przepraszamy za utrudnienia.

schowaj
rozwiń