Czas to Porsche.

I w naszym salonie szanujemy go niezmiernie.
Dbamy o to, by nasi Klienci byli obsługiwani efektywnie.

Jeśli wymieniasz koła lub opony na zimowe, możemy zaproponować
Ci dodatkowo – i w atrakcyjnej cenie – ustawienie geometrii kół.
Przed zimą lepiej mieć pewność, że wszystko jest w porządku.
Niewłaściwe ustawienia mogą mieć wpływ na większe zużycie
paliwa i na nasze bezpieczeństwo.

Wymiana opon – 544 zł

Wymiana kół – 299 zł

Ustawienie geometrii kół – 499 zł

Przegląd sezonowy (24 pkt.)

Przygotuj swoje Porsche do zimy kompleksowo - wykonaj przegląd techniczny za 199 złotych.

Hotel dla opon.

Myślimy o wszystkim. Nie tylko o czasie, ale i przestrzeni, jaką dysponujesz. Chcemy, byś miał jej jak najwięcej. Dlatego teraz oferujemy Ci miejsce, w którym możesz przechować koła i opony letnie.

Hotel opon – 299 zł.

Hotel kół – 499 zł.

Przy zakupie kompletu opon lub kół – przechowanie za 1 zł.

Czas i przestrzeń to Porsche.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zostaw swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń