Porsche Warszawa
Porsche Warszawa

Powiew świeżości w Twoim Porsche.

Porsche Centrum Poznań zaprasza na czyszczenie klimatyzacji
i wymianę filtrów w specjalnej cenie do końca czerwca

Serwis klimatyzacji - świeżo i bezpiecznie.

Tak jak silnik Twojego Porsche, tak i system jego klimatyzacji potrzebuje regularnego serwisu. Niezależnie jak często jej używasz, regularne czyszczenie i przeglądy zapewnią jej odpowiednią pracę. W ten sposób do kabiny dostarczane jest świeże i czyste powietrze.

Do końca czerwca obowiązuje
specjalna cena czyszczenia klimatyzacji
i wymiany filtrów.

Kiedy korzystasz z autoryzowanego serwisu Porsche,
masz pewność, że do naprawy Twojego auta użyto
jedynie oryginalnych części zamiennych.

Wymiana opon nigdy nie była tak prosta.

Kontakt

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń