By uniknąć wszelkich zatarć na torze.
Wymień olej w autoryzowanym serwisie Porsche.

Zbliża się kolejny sezon wyścigowy.
Rozpoczęło się wielkie odliczanie. To już tylko kilka tygodni.Sprawdź swoje Porsche
Sprawdź swoje Porsche.

Przed kolejnym sezonem warto upewnić się, że jest ono w najwyższej formie. Nasz zespół od ręki sprawdzi 24 punkty techniczne, od których zależy wszystko. Po takim przeglądzie będziesz miał gwarancję najlepszych wyników.

Wymiana oleju i filtra.

Twój silnik także wymaga uwagi. Skorzystaj z atrakcyjnej cenowo oferty wymiany oleju i filtra w Porsche 911 GT3, 911 GT3 RS i Porsche 911 GT2 RS w naszym Autoryzowanym Serwisie. Zapytaj nas o szczegóły.

Sprawdź swoje Porsche

Umów się już dziś!

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń